Корпоратив

Корпоратив

Корпоративний захід – один з найважливіших факторів розвитку бізнесу.

У Вас велика компанія, і колеги малознайомі між собою? Або взагалі не знайомі? Є бажання зробити колектив групою однодумців, налагодити неформальне спілкування між колегами, “зарядити” енергією і творчими ідеями? Хочете зняти напругу в колективі, розвинути командний дух всередині фірми? А може поліпшити мікроклімат компанії, підвищити активність і працездатність колективу?

Робота в колективі – складний процес, що вимагає постійної підтримки і коригування. І кожен керівник хотів би бачити своїх співробітників – згуртованою, конкурентоспроможної командою, яка здатна швидко орієнтуватися в нестандартних, можливо – кризових ситуаціях.

Активний корпоративний відпочинок в картинг-центрі «Forsaж» – прекрасний спосіб влаштувати свято не тільки для співробітників компанії, а й для їхніх сімей; це можливість організувати корпоратив, не обмежуючись чотирма стінами ресторану або офісу, з активними різноманітними розвагами.

Перевага нашого картинг-центру в тому, що:

  • Ми знаходимося в місті
  • Ми працюємо тоді, коли Ви відпочиваєте
  • Ви можете знайти ще розваги «після картингу»
  • Під час гонки Ви можете влаштувати легкий фуршет, а після нагородження з шампанським грандіозне застілля в ресторані «Forsaж»
  • Все у ваших руках.

Ми пропонуємо корпоративні змагання для будь-якої групи від 6 до 100 чоловік. У Вас є ідеї? Тоді давайте втілимо їх в реальність з картинг-центром «Forsaж». Спеціально для вас ми підготуємо регламент змагань. Додатково замовимо кубки, медалі, призи, ведучого, діджея, фото- і відеозйомку, а також фуршет.

Пропозиція щодо проведення корпоративних змагань.

Тут Ви можете ознайомитися і вибрати найбільш відповідну для Вас схему проведення змагань, якщо Вас не повністю влаштовують стандартні схеми проведення, то ми можемо змінити регламент з урахуванням Ваших потреб і побажань.

Кількість учасниківРекомендований час оренди
від 10 до 20 1 - 1,5 години
від 20 до 401,5 - 2,5 години
від 40 до 602 - 4 години
від 80 і більшевід 4-х годин
НайменуванняПриміткаЦіна, грн.
Оренда картодрома, 1годПн-Пт 5000
Сб-Нд, свята6000
Кубкивід 300
Медалівід 70
Екіпіруваннявключено в ціну

Програма корпоративних змагань «Особистий залік»

Програма корпоративних змагань «Командний залік»

Програма корпоративних змагань «Гонки на виліт»

«Гонки на виліт»: учасники стартують згідно кваліфікаційного протоколу, починаючи з найгіршого результату, пілоти що зайняли 1-5 місця проходять в наступну гонку, решта 5 учасників беруться з кваліфікаційного протоколу і т.д. У суперфінал відбираються переможці кожної гонки на виліт, якщо учасник зайняв кілька перших місць, то в суперфінал проходять учасник що зайняли 2 (3,4) місця поки не набереться 10 учасників для супер фіналу.

Наші базові ціни:

Будні дні – 5000 грн./год

Вихідні та свята – 6000 грн./год

Ми будемо раді бачити Вас і Вашу Компанію серед постійних партнерів наших заходів!