Школа картингу

Школа картингу

Бажаєте подарувати дитині радість, незрівнянну ні з якою комп’ютерною грою, ні з яким банальним способом проведення часу? Це в Ваших силах!
Зроби перший крок в світ автомотоспорту!

Наші плюси:

  • Практичні і теоретичні заняття 2 рази в тиждень в картинг – центрі “Форсаж”
  • Вивчення транспортного засобу
  • Вдосконалення навичок водіння
  • Участь в змаганнях
  • перше заняття безкоштовне!

Запрошуємо дітей (зріст від 140см) і дорослих зробити крок на шляху впевненості за кермом на дорогах майбутнього і автоспорті

Для “просунутих” пілотів проводиться дитячий чемпіонат.

Для тих гонщиків, які захочуть піти далі і займатися картингом професійно, ми надаємо місце в команді.

Ми навчимо Вашу дитину любити швидкість і грамотно з нею обходитися.

Вартість навчання в школі: 800 грн/міс.

Дні і час занять: п’ятниця о 18:00, субота о 11:00

Для запису в школу картингу, телефонуйте за телефонами:

моб. 066-373-90-14, 095-527-57-58

Наші цілі

До завдань школи картингу «Форсаж» входить не тільки знайомство з технікою водіння, але і вироблення правильної поведінки на трасі. Участь в гонках вимагає витримки, швидкої реакції і кмітливості.

Ми не просто даємо ази володіння технікою і правила поведінки на гоночних трасах – ми відкриваємо двері у великий спорт. Дитина, з ранніх років долучився до командного духу, яка навчилася не здаватися при перших же труднощах, із завзятістю і старанням домагатися цілей – така дитина проявить свої лідерські якості і в повсякденному житті і в побуті.

Ваші успіхи

Завдяки нашій школі діти зможуть не тільки навчитися водити гоночні автомобілі, вони зможуть відчути себе спортсменами, продемонструвати свої таланти Вам.
Автоперегони – це не просто спорт, це видовище, загострення пристрастей, можливість проявити свою кмітливість, реакцію і кмітливість, можливість досягти результату, яким можна пишатися. Не кажучи вже про те, щоб підняти свій авторитет серед однолітків і однокласників!